ТОВ «Радіотехнічна лабораторія» здійснює свою діяльність в галузі телебачення, радіомовлення і зв’язку з 1997 року.

Компанія знаходиться та функціонує у місті Павлоград. Основні напрямки ТОВ «Радіотехнічна лабораторія»:

  • Підключення та забезпечення телекомунікаційних послуг для жителів міста.
  • Надання послуг кабельного телебачення для населення

Головна мета

Підприємство дотримується своєї основної мети – забезпечувати постійний розвиток телекомунікацій в місті Павлоград. Ми робимо все для того, щоб перелік телекомунікаційних послуг удосконалювався і задовольняв користувачів в повному обсязі.

Наша діяльність спрямована на досягнення максимальної якості надання доступних сервісів ТОВ «Радіотехнічна лабораторія» для кожного клієнта. Цю ціль можливо реалізувати шляхом впровадження передових технологій і використання виключно новітнього устаткування.

Наша команда

Колектив підприємства складається виключно з досвідчених професіоналів-однодумців, які об’єднані спільними цінностями та цілями. Такий підхід до формування штату компанії дозволив ТОВ «Радіотехнічна лабораторія» зайняти гідне місце на ринку телекомунікаційних послуг. За високий рівень компетентності персоналу і безліч досягнень в галузі зв’язку підприємство на чолі з керівництвом та провідними фахівцями неодноразово нагороджувалося Почесними дипломами та медалями.

Телекомунікаційні послуги, що надаються ТОВ «Радіотехнічна лабораторія», є одними з найбільш питомих в м. Павлоград. Дякуємо нашим споживачам за довіру та за високі оцінки нашому сервісу!

top